В умовах сучасного реформування, постійних змін та прийняття нових нормативно-правових актів, будь-який бізнес в Україні потребує якісної юридичної підтримки. Найпопулярнішим видом юридичної підтримки є наявність штатного юриста або юридичного відділу. Необхідність залучення зовнішніх юристів виникає у випадках, коли власнику утримувати найманого працівника невигідно, а також у випадках, коли підприємству необхідна підтримка вузькопрофільних спеціалістів на тимчасовій або постійній основі.

Існують різноманітні ситуації, для вирішення яких необхідно задіяти спеціальні знання та досвід в певній галузі, що доволі часто виходить за межі тих навиків, якими володіє корпоративний юрист. Намагання заощадити на залученні зовнішньої юридичної підтримки може привести до значних збитків та сумних наслідків для бізнесу. Саме тому сьогодні все частіше підприємства надають перевагу юридичному супроводу бізнесу (юридичному аутсорсингу).

«Legal Assistance Group» пропонує юридичну підтримку бізнесу, як комплексно на абонентській основі, так і за окремими дорученнями клієнта.

Комплексний супровід господарської діяльності є доцільним і затребуваним у випадках відсутності або недостатності в складі підприємства юристів для забезпечення ефективної роботи.

Юридичний супровід господарської діяльності за дорученнями клієнта знадобиться у випадку, коли внутрішні юристи підприємства покривають потреби останнього, і підтримка з боку зовнішніх юристів потрібна лише періодично.

Пріоритетним напрямком діяльності юридичної компанії «Legal Assistance Group» є організація надійної правової підтримки та надання допомоги юридичним і фізичним особам, незалежно від напрямків та сфер їх діяльності.

Юридичний супровід: перелік послуг

Юридичний супровід бізнесу необхідний кожному підприємству, яке активно розвивається та прагне бути лідером на ринку. Підтримка фахівців та своєчасне кваліфіковане консультування — запорука досягнення фінансових успіхів та ефективний спосіб запобігання виникненню проблем в правових аспектах. Клієнтам юридичної компанії «Legal Assistance Group» доступні такі послуги з юридичного супроводу:

 • юридична консультація з будь-яких питань (усна та письмова);
 • аналіз нормативно-правових актів, які цікавлять клієнта;
 • підготовка документів;
 • розробка та укладання договорів;
 • супровід в переговорах;
 • представництво інтересів клієнта в державних органах, суді та під час перевірок;
 • реєстрація, перереєстрація та ліквідація підприємства;
 • проведення правового аудиту та інші послуги.

Переваги юридичного супроводу

Повний юридичний супровід в місті Ужгород від фахівців «Legal Assistance Group» має незаперечні переваги:

 • компетентність та широкий вибір послуг: супровід здійснює команда досвідчених адвокатів та юристів, які спеціалізуються на різних галузях права та можуть оперативно вирішити юридичне питання будь-якої складності;
 • економія часу: клієнту не потрібно витрачати дорогоцінний час на вивчення нормативних актів, вичитування договорів, спілкування з контролюючими органами – адвокати та юристи компанії вирішать всі юридичні питання, клієнту ж лише потрібно ознайомитися з результатами виконаних робіт;
 • безперервність: юридичний супровід підприємства з боку нашої компанії ведеться постійно, спеціаліст завжди допоможе та проконсультує в стислі строки, «не піде на лікарняні», «не візьме вихідний», «не поїде у відрядження або у відпустку»;
 • економія коштів: щоб утримувати штатного юрисконсульта, треба облаштувати робоче місце, купити офісну техніку, постійно закуповувати канцелярію, також йому треба платити заробітну платню, оплачувати лікарняні, відпуску тощо;
 • оперативність: у разі виникнення проблеми не треба стрімголов шукати фахівця, в компетенції якого Ви сумніваєтесь, – достатньо подзвонити в офіс юридичної компанії «Legal Assistance Group».

Завдяки багаторічному досвіду, знанню всіх тонкощів, врахуванню регіональних та галузевих особливостей, юридична компанія «Legal Assistance Group» може гарантувати високий рівень захисту інтересів кожного клієнта.

Дізнатися більше деталей можна за вказаним телефоном.