Юридична Компанія «Legal Assistance Group» готова Вам забезпечити ефективну правову допомогу.

Досвідчений адвокат з цивільних справ здатний окупити Ваші вкладення вже за підсумками перших консультацій і дій. Є ймовірність, що юрист допоможе домогтися прийнятного результату і без винесення судового рішення взагалі. Як показує практика, своєчасна порада юриста – це актив, який здатний конвертуватися в бажані квадратні метри квартири, земельні сотки дачної ділянки. Зрештою, відновлення в законних правах. При цьому юрист по цивільних справах заощадить Вам не тільки гроші, але і час.

Юридична Компанія «Legal Assistance Group» забезпечить повне юридичне представництво в суді по цивільним справам. Практикуючий адвокат використає весь багатий досвід, щоб судове рішення було для Вас позитивним. Причому незалежно від статусу, в якому Ви змушені перебувати під час цивільного процесу – позивача або відповідача. Адвокат в цивільному процесі стане вірним союзником, який захистить Ваші правові інтереси.

Ви можете звертатися до нас з приводу наступних юридичних спорів:

  • Питання, пов’язані зі спадщиною або складанням заповіту;
  • Трудові спори, які стосуються грошових виплат, незаконного звільнення, поновлення на роботі та ін.;
  • Спори про визнання різного роду договорів (угод) недійсними або щодо порушення їх умов;
  • Спори, пов’язані з розподілом майна або визнанням права власності;

  • Питання, пов’язані з дорожньо-транспортними пригодами;

  • Сімейні спори і справи, до яких відносять стягнення аліментів, укладення або розірвання шлюбного договору (контракту) та інші питання;

  • Укладення договорів купівлі-продажу нерухомості та підготовка інших видів договорів.

Вище виділені лише популярні юридичні питання, з якими клієнти звертаються найчастіше.

Послуги адвоката по цивільних справах:

1. Юридична консультація- першим етапом співпраці з адвокатом є консультування. Наш юрист вивчає ситуацію і отримані документи, після чого надає правовий аналіз. Ви отримуєте точні рекомендації, які ґрунтуються на практиці аналогічних цивільних справ. Після правової консультації Ви можете побачити ситуацію під широким юридичним кутом, після чого прийняти зважене рішення про свої подальші дії і про подальшу співпрацю.

2. Досудове врегулювання (супровід) – безумовно, більшість людей бажають не доводити справу до суду. І такий компромісний варіант є. Проте, Ваші позиції повинні мати міцний юридичний фундамент, створити який і входить в завдання юриста у цивільних справах.

3. Представництво в суді – досвідчений адвокат готовий забезпечити правовий супровід в суді всіх інстанцій. Безумовно, чим раніше Ви звернетеся за юридичною допомогою, тим більше буде шансів на успіх. Крім того, адвокат Компанії «Legal Assistance Group»  може приступити до роботи на будь-якому етапі розгляду справи. Тут Вам завжди нададуть ефективну правову підтримку

Причини звернутися саме до нашої Компанії:

  • Помірна вартість послуг адвоката по цивільним справам. Ціна юридичної допомоги залежить від багатьох чинників і розраховується індивідуально. При цьому фінансова вигода від позитивного судового рішення завжди перевищує Ваші вкладення. Як показує практика Компанії  «Legal Assistance Group», інвестиції в послуги цивільного адвоката окупаються в більшості випадків.
  • Абсолютна чесність і відкритість. Наші юристи викладають Вам «голі» факти. Ви отримуєте виключно достовірну інформацію. А також рекомендації, які реально застосувати на практиці. Ви завжди будете бачити повну картину, що допоможе Вам приймати правильні рішення.
  • Конфіденційність інформації. Адвокатська таємниця в нашій юридичній компанії зберігається так само надійно, як грошові кошти в швейцарському банку. Будьте впевнені, Ви можете довіряти нашим юристам.

Якщо Вам потрібен адвокат з цивільних справ, то сміливо звертайтеся в Юридичну Компанію «Legal Assistance Group».

Досвідчений юрист забезпечить надійний правовий захист Ваших інтересів.