Трудові спори


Якщо ви стикаєтесь із трудовими спорами на роботі, то тут ви отримаєте змогу вирішити ці питання та захистити свої права.

Послуги із трудових спорів включають консультації та правову підтримку на кожному етапі їх вирішення. Надання кваліфікованих порад відносно ваших прав та обов'язків, а також надання правового захисту в разі потреби. Багаторічний досвід у роботі з клієнтами дозволяє зрозуміти особливості кожного випадку та забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта. Тут вам готові допомогти знайти найбільш ефективний спосіб вирішення питань на роботі та забезпечити вас максимально можливим результатом. Звертайтесь за допомогою та отримайте кваліфіковану підтримку з вирішення конфліктних ситуацій на роботі, оскільки це дозволить забезпечити вас максимально можливим результатом та запобігати порушенням ваших трудових прав. Моя мета - забезпечити максимальну задоволеність клієнтів та знайти оптимальний шлях до вирішення трудових питань. Звертайтеся вже сьогодні!


Правовий супровід клієнтів за такими видами трудових спорів:

  • Поновлення на роботі при незаконному звільненні або звільненні під час перебування в декретної відпустки або відпустці;
  •  Стягнення заборгованості по заробітній платі з роботодавця, в тому числі по виплаті премії та компенсації;
  • Спори, що виникають з порушень трудового законодавства при прийомі на роботу;
  • Притягнення несумлінного роботодавця або працівника до відповідальності;
  • Відшкодування шкоди, завданої працівнику або роботодавцю під час робочого процесу;
  • Оскарження штрафів, винесеного працівникові або організації;