Спори, що виникають з діяльності ОСББ


Якщо ви є співвласником квартири або нежитлового приміщення в багатоквартирному будинку, в якому створено Об’єднання співвласників, і стикаєтесь з порушенням ваших прав, то послуги з юридичного супроводу, які я надаю стануть вам в нагоді.

Вам пропонується отримати допомогу у вирішенні будь-яких питання, пов'язані з діяльністю Об’єднання співвласників в багатоквартирному будинку. До переліку послуг, зокрема включається стягнення заборгованості по внесках на утримання будинку, оскарження рішень Загальних зборів співвласників будинку або Установчих зборів, а також інші питання, пов'язані з діяльністю ОСББ. Маючи багаторічний досвід роботи в цій сфері, вам буде надано кваліфіковану підтримку на кожному етапі вирішення будь-яких питань, що виникають в діяльності ОСББ. Звертайтеся за допомогою та отримайте кваліфіковану допомогу з вирішення питань діяльності ОСББ в багатоквартирному будинку. Моя мета - забезпечити максимальну задоволеність клієнтів та знайти оптимальний шлях до вирішення питань будь-якої складності. Звертайтеся вже сьогодні!


Я, зокрема, пропоную такі види правового супроводу клієнтів за такими видами спорів:

  • Консультація щодо порядку створення, реєстрації та діяльності Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку;
  • Реєстрація Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку;
  •  Визнання рішення установчих зборів Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку недійсними;
  •  Визнання рішення загальних зборів Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку недійсними;
  • Стягнення заборгованості по внескам та обов'язковим платежам на користь Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку недійсним.
  • Та інші види спорів, що можуть виникнути у зв'язку з діяльність ОСББ