Контакти фізичних і юридичних осіб з представниками адміністративного апарату неминучі – ми звертаємося до ЖЕКу, податкової служби, РАГСу, отримуємо соціальні виплати або зарплату. Але це спілкування, як правило, пов’язане з паперовою тяганиною, бюрократичними процедурами, хамством чиновників та їх бездіяльністю. Самостійно врегулювати питання вдається вкрай рідко, тому адвокат по адміністративних справах просто незамінний.

Фізичні особи найчастіше стикаються з адміністративними правопорушеннями, пов’язаними з управлінням особистим транспортом, курінням або розпиванням алкогольних напоїв в не призначених для того місцях тощо. Юридичні ж особи частіше конфліктують з органами податкової служби (з питань оскарження результатів перевірок або рішень), митною службою, органами Державного архітектурного контролю та іншими. Кожен окремий випадок вимагає глибоких знань Кодексу адміністративного судочинства України, Кодексу України про адміністративні правопорушення та аналітичного мислення, щоб спланувати виграшну стратегію захисту чи обвинувачення.

Адвокати по адміністративних справах можуть як брати участь в судових засіданнях, так і займатися оскарженням раніше ухвалених рішень у відповідних органах.

Які послуги надає адвокат по адміністративних справах?

В послуги адвоката по адміністративних справах входить широкий спектр робіт, спрямованих на захист інтересів фізичних та юридичних осіб:

  • консультування з адміністративного права;
  • аналіз справи, формування оптимальної стратегії, усунення можливих ризиків;
  • ведення переговорів з опонентом для “мирного” вирішення питання на досудовому етапі;
  • складання та збір необхідної документації для подання позовної заяви або відповіді (відзиву) на позов;
  • представництво клієнта в суді, в правоохоронних і будь-яких інших органах влади;
  • оперативна правова допомога клієнту в справах про адміністративні правопорушення та порушення митних правил; 
  • збір доказової бази для пом’якшення покарання або оскарження винесеного рішення; 
  • оскарження рішень і постанов органів влади, визнання їх дій та бездіяльності протиправними.

Наші адвокати уповноважені до збору доказової бази за допомогою опитування клієнтів, отримання даних з держустанов та залучення незалежних експертів. Ми зробимо все можливе, аби в найкоротші терміни відновити справедливість і захистити Ваші права.

Хто такі адвокати в адміністративних справах?

В Україні думка представників влади завжди мала більший пріоритет, аніж думка простого населення. Тому самостійно довести свою правоту часом буває неможливо. Але адвокати по адміністративних справах мають особливий вплив на хід справи. Ще на досудовому етапі грамотний юрист збирає колосальний обсяг доказової бази, що допомагає не лише виграти справу в суді, але і показати опоненту серйозність намірів клієнта. Нерідко представники державних органів, усвідомлюючи свою неправоту і високий ризик програшу справи, йдуть на мирову ще до початку судових тяжб.

Адміністративні адвокати в нашій Компанії – це швидка і ефективна правова допомога в конфліктах з органами влади. Дехто впевнений, що простіше заплатити штраф, але ж в такому випадку ви визнаєте свою неправоту і заохочуйте свавілля серед чиновників. Ще гірше, коли конфлікт загрожує великим матеріальним або моральним збитком, втратою водійських прав на термін від півроку і т. д.

Ми гарантуємо комплексний підхід до справи: глибоку оцінку перспектив і ризиків, збір достатньої кількості доказів правоти клієнта, грамотне оформлення документації та відповідальність за результат.